pobierz pliki  :
Sprężarki WIS – katalog polski.pdf

BEZOLEJOWE SPRĘŻARKI Z WTRYSKIEM WODNYM
SERII WIS -30 -37 – 45 – 55 KW

W związku ze stałą ewolucją narzędzi, mechanizmów i procesów związanych ze sprężaniem  powietrza, niektóre zastosowania wymagają sprężonego powietrze całkowicie wolnego od oleju. Przemysł spożywczy, laboratoria czy szpitale są typowymi przykładami. Kompresory z serii WIS wypełniają  lukę w wymaganiach zastosowania bezolejowego powietrza w procesach produkcyjnych oraz mogą zasadniczo zastąpić każdą sprężarkę ze tradycyjnym smarowaniem t– olejem, stwarzając dodatkowe korzyści takiej  instalacji.

*Spokojny umysł

Brak ryzyka zanieczyszczeniem olejem.

*Tanie Utrzymanie

Brak wymogu regularnej wymiany filtrów.

*Energooszczędne

Brak dodatkowego poboru energii spowodowanego obciążeniem ze strony systemu filtrów.

*Ochrona środowiska

Brak zanieczyszczonych kondensatów i kosztów pozbycia się ich.

*WIS Posiadają certyfikat klasy 0 i zapewniają najlepszą jakość powietrza.

WIS® Technology

Sprężarki WIS dzięki wodnemu smarowaniu, mają niski wzrost temperatury powietrza coumożliwia dużą wydajność energetyczną. Wcielają standardowy system osmozy odwrotnej, który podłączony do wody wodociągowej, napełnia główny strumień wody wodą pozbawioną minerałów, osadów i bakterii kiedy jest to potrzebne. WIS jest wyposażony w specyficzne komponenty mające zapobiec przedwczesnemu zużyciu spowodowanego agresywnością wody: Nierdzewny pojemnik na wodę i obudowa filtrów, mosiężne łączniki i połączenia(układy), śruby ze stopu aluminium i brązu na obudowach elementów i polimeryzowany ceramiczny wirnik.

Wszystkie WIS są kontrolowane przez wyrafinowane elektroniczne sterowniki, które umożliwiają rozbudowane możliwości komunikacji, w tym panel kontrolny sterujący czterema WIS (opcjonalnie).