Sprężarki Łopatkowe

Nasze sprężarki łopatkowe to urządzenia w całości produkowane w Polsce na bazie wykupionej licencji od Gnutti System Srl. Nasze sprężarki zostały zoptymalizowane pod względem trwałości i niezawodności pracy. Zastosowaliśmy korpusy z żeliwa sferoidalnego o podwyższonej wytrzymałości, wirniki ze stali i kompozytowe łopatki. Skutkuje to wieloletnią bezproblemową eksploatacją. Jest to jedyna na obecnym rynku sprężarek konstrukcja klasy premium, gdzie decyzja inżyniera (by otrzymać wyrób doskonały) jest ważniejsza od opinii księgowego (ciąć koszty). Ma to bezpośrednie odzwierciedlenie w udzielanych gwarancjach, 5 lat na całe agregaty, 15 lat na stopnie sprężające. Została opracowana i wprowadzona do produkcji seria pionowych sprężarek ze zmiennymi obrotami FU. Jest to rozwiązanie o tyle wyjątkowe, że nasze produkty mają zakres regulacji proporcjonalnej od 40 do 120%, bądź od 20% do 120% w agregatach DUO (w zależności od ciśnienia roboczego). Wdrożyliśmy także unikalny, zaawansowany system sterowania mikroprocesorowego, przyjazny użytkownikowi, gdzie oprócz danych temperatury, ciśnienia, czasu pracy, wyświetlana jest wartość bieżącego wydatku powietrza.

Sprężarki nabudowane na zbiorniku

 

 

Podstawowa oferta:

Seria ROL 2, ROL 4 baseline – sprężarki zabudowane na zbiorniku 100 litrowym.

Poziome. Chętnie kupowane do małych zakładów wulkanizacyjnych, pracowni protetyki, ośrodków stomatologicznych, uczelni (ze względu na bardzo niski poziom hałasu), laboratoriów, drukarni, izb pomiarów, ….

Sprężarki pionowe ONE ROL

Seria ONE ROL – sprężarki pionowe, także w wykonaniu zmiennoobrotowym.

Przeznaczone do zastosowań przemysłowych, wymagających największej

niezawodności i energooszczędności. Stacje napraw samochodów, przemysł ciężki,

laboratoria uniwersyteckie, piekarnie, zakłady mechaniczne, przemysł tworzyw

sztucznych, przemysł chemiczny, elektrotechniczny, tekstylny, petrochemiczny,

kamieniarstwo, drukarki 3D, szpitale (seria medicus o obniżonej emisji oleju), …

.Sprężarki łopatkowe ONE ROL to:

  • ciche, bezobsługowe źródła sprzężonego powietrza,
  • sterowane mikroprocesorowo,
  • o bardzo zwartej budowie i nowoczesnym wyglądzie.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII
Sprężarka łopatkowa używa nowoczesnej technologii, chronionej światowymi patentami, co gwarantuje zarówno większą niezawodność, niż tradycyjne systemy, oraz DUŻĄ OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII.

NIEZAWODNOŚĆ
Sprężarki te zostały zaprojektowane komputerowo i są wytwarzane przy użyciu najnowszych technologii, by zapewnić wysoką niezawodność, przy minimalnych kosztach eksploatacyjnych.

CICHA PRACA
Sprężarki łopatkowe ROL ONE używają systemów antywibracyjnych, oraz specjalnie zaprojektowanych części ruchomych i stałych, by pracować jak najciszej, a przez to nadawać się do umieszczenia w każdym otoczeniu.

EKOLOGIA
Maksymalna zawartość oleju w sprężonym powietrzu wynosi 3 p.p.m. (o wiele mniej, niż wymagają tego standardy międzynarodowe), a maksymalna różnica temperatur powietrza wylotowego w odniesieniu do otoczenia wynosi 10ºC.

Sprężarki mobilne

 

 

Seria ROL 4:10, ROL 4:12 mobile – bardzo lekkie, ciche niezawodne. Dedykowane do zasilania urządzeń pneumatycznych przy wykonywaniu podziemnych przepustów (krety), dla prac w budownictwie, kontroli szczelności rurociągów i systemów powietrznych, zastosowań w tramwajach, na kolei (seria T), … .

Sprężarki ROL DU

 

Innowacyjna seria DUO – sprężarki pionowe, także w wykonaniu zmiennoobrotowym.

Przeznaczone do zastosowań przemysłowych, wymagających największej niezawodności i energooszczędności przy dużym zapotrzebowaniu sprężonego powietrza.

Wszystkie sprężarki wykonywane są na indywidualne zamówienia, mogą być stało lub zmiennobrotowe lub w trybie mieszanym.